Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Budowa w zimie?

Czasami tak bardzo śpieszymy się z budową jakiegoś budynku, że nie czekamy na lepszą wiosenną pogodę i zaczynamy już w zimie. Budowa w zimie? Albo wręcz odwrotnie, prace budowlane się opóźniają, a nas zaskoczyła zima. Niestety terminy gonią i budynki muszą być gotowe na czas. Jak poradzić sobie z budową w zimie? Fachowcy przestrzegają przed najczęstszym i najbardziej niebezpiecznym problemem tego czasu, otóż należy uważać, aby nie zamarzła woda zarobowa podczas twardnienia zaprawy. Warunki zimowe na budowie to temperatura poniżej +5°C. Podczas wykonywania pracy budowlanych, czyli głównie wyrabianie zaprawy murarskiej trzeba być przygotowanym na problemy i otoczyć się potrzebnymi  narzędziami w razie czegoś niespodziewanego. Budowa w zimie? Natomiast zakazana jest całkowita robota budowlana podczas opadów atmosferycznych. Śnieg oprócz utrudnień wywołanych grubą pokrywą śnieżną, niesie jeszcze dodatkowe niebezpieczeństwo – poślizgnięcia się. W takich warunkach zgodnie z prawem budowlanym, w dniu rozpoczęcia prac powinni być obecni wszyscy „zamieszani” w proces budowy. Robotnicy powinni także koniecznie zapoznać się z wymaganiami związanymi z ich ochroną i bezpieczeństwem i bezwzględnie stosować się do zapisanych w nich nakazach. Budowa w zimie? Ogólne koszty budowy w zimie znacznie wzrastają, potrzebny jest dodatkowy sprzęt, co wiąże się też z większą ilością zużytej energii.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.