Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dom – co obecnie musi w domu być? (na wesoło)

Wyposażenie domu – co musi być a co już jest kaprysem? Dom – co obecnie musi w domu być? (na wesoło) Właściwie, gdyby postawić na minimalizm, to spokojnie można obyć się bez większej części sprzętu elektrycznego. No, warto by w kuchni znalazła się lodówka. Z mebli przyda się łóżko (kanapa?) tak, by móc się wyspać. No, może jeszcze jakaś szafa by schować ubrania. Stół i krzesła, także warto mieć, ale nie jest to rzecz niezbędna. Najwięcej wyposażenia znajdzie się w łazience. Tam przyda się umywalka, ubikacja i chociażby prysznic. Dom – co obecnie musi w domu być? (na wesoło) Warto zainwestować w pralkę, zyskuje się czas, pieniądze (rachunki za wodę) no i ubrania są faktycznie wyprane. Jednak czy w kuchni faktycznie potrzebny jest ekspres do kawy, krajalnica czy sokowirówka? Nie są to rzeczy niezbędne do przyrządzenia obiadu. Nagle może okazać się, że w domu mamy sporo wolnej przestrzeni, a wszystkich sprzętów i gadżetów tzw. wyposażenia domu wcale nam nie jest brak. Może warto dokonać generalnego przegladu swojego własnego wyposażenia domu? Spojrzeć krytycznie z czego faktycznie domownicy korzystają a co zalega kurzem?  Dom – co obecnie musi w domu być? (na wesoło) Taka akcja może zaskoczyć cwym rezultatem. Czasami warto „odchudzić” wyposażenie własnego domu.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.