Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firanki do pralki

Kto z nas nie zna tego potwornego problemu żółtych lub szarych firanek. Firanki do pralki Gdy zawieszamy piękne i nowe cieszą nasze oko i są elementem dekoracyjnym, jednak po jakimś czasie ich blask gaśnie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że gdy otwieramy okno do pomieszczenia przedostaje się dużo zanieczyszczeń, np. różnego rodzaju pyłów, które w pewnym stopniu zatrzymują się właśnie na firankach. Jest też kilka innych przyczyn. Jedną z nich jest rodzaj ogrzewania – węglowego lub gazowe, a także palenie papierosów. Nie o to jednak chodzi, od  czego firanki tracą swój biały kolor, bo to wydaje się być nieuniknione, ale o to jak z tym problemem walczyć i w jaki sposób prać firanki. Firanki do pralki Po pierwsze firanki zawsze pierzemy z białym proszkiem, najlepiej w niskiej temperaturze (około 30°C). Po drugie interesującym sposobem na pozbycie się żółtego koloru z firanek jest zawinięcie je niebieski papier, który nie farbuje i schowanie do szafy. To bardzo stare i przydatne rozwiązanie wprost z babcinej szafy. Innym sposobem na śnieżnobiałe firanki jest dosypanie do proszku do prania proszku do pieczenia, następnie po wypraniu należy jeszcze mokre wymoczyć w wodzie z solą przez kilkanaście minut, a potem rozwiesić w oknie. Firanki do pralki W walce z tłustymi plamami pomocne okaże się wlanie do proszku niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.