Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ile jest prawdy w energooszczędności domów drewnianych?

Drewniane domu to najnowszy trend, zwłaszcza wśród ekologów. Ile jest prawdy w energooszczędności domów drewnianych? Nic w tym dziwnego, są wykonane z naturalnego surowca, a przy okazji są po prostu ładne i oryginalne. Na polskim rynku działa coraz więcej firm, który specjalizują się w całkowitej budowie (łącznie z wykończeniem) tego typu domów. Zazwyczaj są to oferty atrakcyjne finansowo i wizualnie, a ponadto szybkie w realizacji.  Wszystkie części składowe drewnianych domów powstają w zakładzie. Jedynie fundamenty muszą być gotowe, najlepiej w okresie wiosennym. Materiał budowlany jest całkowicie naturalny i z ponad 100letnią gwarancją. Dlaczego zatem ciepło? Otóż drewno ze swej natury jest materiałem ciepłym z wysokimi możliwościami termoizolacyjnymi. Ile jest prawdy w energooszczędności domów drewnianych? Dzięki temu wewnątrz domu drewnianego panuje ciepły i przyjemny mikroklimat. Współcześnie drewniane domy są też bardzo bezpieczne. Odpowiednie zabezpieczenia elektryczne chronią przed pożarem. Również zastosowanie odpowiedniej wentylacji i zabezpieczeń miejsc narażonych na nieszczelność są ochroną przed wilgocią. Nie ma też mowy o zagrożeniu ze strony owadów czy innego rodzaju robactwa. Drewno to także niezwykle plastyczny materiał, dlatego pasuje niemal do każdego projektu architekta. Ile jest prawdy w energooszczędności domów drewnianych? Mimo rosnących cen tego ciepłego materiału, to i tak jest on w dużej mierze tańszy od tradycyjnych murowanych domów, a przy okazji tańszy w dalszym utrzymaniu.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.