Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych. koła meblowe
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kilka kroków dla „samodekoratorów”

Możemy czytać książki i czasopisma, oglądać programy telewizyjne, czytać wszelkiego rodzaju artykuły na temat projektowania wnętrza, by móc samemu potem podjąć się wyzwania i przystąpić do urządzania własnego gniazdka, na swój sposób. Kilka kroków dla „samodekoratorów” Jednak musimy pamiętać o kliku rzeczach. W paru punktach przedstawiamy zasady, których należy przestrzegać, a w nich to, czego NIE należy robić.

  1. Po pierwsze: wybór należy do Ciebie, więc nie pozwól, by ktoś dokonywał go za Ciebie. Twój dom jest Twoją osobistą przestrzenią. Nie pozwól, by ktoś mówił Ci, co należy w nim zrobić. Jeżeli potrzebujesz pomocy, poproś jedynie o sugestie. Ale gdy nadchodzi czas na podjęcie decyzję, podejmij ją sam!
  2. Po drugie: nie zaczynaj od malowania ścian! Farby można kupić w każdym kolorze pod słońcem. Poza tym farby można mieszać i uzyskać kolor, który tylko chcesz. Przede wszystkim wybierz najpierw kolor tapicerki, dywany i tkaniny. Kilka kroków dla „samodekoratorów”
  3. Po trzecie: nigdy nie kupuj tkanin, podłogi lub farby podczas swojej pierwszej wizyty w sklepie. Poproś o próbki i zobacz, jak wyglądają u Ciebie w mieszkaniu. Najpierw sprawdź je w naturalnym świetle, a wieczorem z lamp.
  4. Po czwarte: jeżeli masz swój ulubiony kolor, np. czerwony to nie maluj wszystkich ścian w tym kolorze. Możesz zrobić np. bardziej subtelne tło, a potem coś nałożyć w Twoim ulubiony kolorze, dzięki temu będzie to wyglądało naprawdę top.
  5. Po piąte i ostatnie: nie inwestuj w trendy. Trendy przychodzą i odchodzą. Kilka kroków dla „samodekoratorów” Staraj się wybierać meble pod kątem ich jakości wykonania, potem zawsze można oddać je do renowacji lub zmienić tapicerkę. Najważniejsza jest podstawa!

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.