Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych. emetal rozbiórka budynków
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Osuszanie

Woda na placu budowy jest zjawiskiem niepożądanym, dlatego problem osuszania wydaje się być tu tematem wartym zainteresowania. Osuszanie Tak samo jak woda, również wilgoć jest niebezpieczna i trzeba są z nią szybko poradzić. Osuszanie jest proces dość skomplikowanym w takich warunkach, jest to szereg procesów technicznych, które mają za zadanie pozbyć się wilgoci ze ścian do mniej więcej około 3-6% wilgotności. Istnieje kilka głównych metod osuszania ścian stosowanych w budownictwie. Główną z nich jest metoda osuszania sztucznego. Metoda ta działa na podobnej zasadzie jak osuszanie naturalne, tzn. wykorzystuje gorące powietrze, albo osusza sposobem absorpcyjnym lub kondensacyjnym. Osuszanie Wszystkie te sposoby wymagają by osuszanie terenu odbywało się w pomieszczeniach ściśle zamkniętych, aby nie tracić niepotrzebnie energii. Urządzeniami, które służą do procesu osuszania są nagrzewnice – elektryczne, olejowe lub gazowe. Jedną z głównych zasad dobrego osuszania jest pilnowanie by temperatura powietrze wewnątrz nie przekraczała 37°C. Zwodnicze może okazać się także pozorne osuszenie muru przy wewnętrznej stronie ściany. Wilgoć wtedy przesuwa się bardziej w głąb lub skupia na łączeniach murów. Osuszanie Jedynym rozwiązanie okazuje się zatem długie nagrzewanie do maksymalnie możliwej temperatury, a potem intensywne wietrzenie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.