Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych. paznokcie migdałki
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Przemyślana czy sponatniczna? – architektura miejska

Miasta rozrastają się w coraz szybszym tempie. Przemyślana czy sponatniczna? – architektura miejska Powstają nowe osiedla mieszkaniowe, domki jednorodzinne, biurowce. Pojawia się pytanie czy architektura miejska powinna mieć odgórnie narzucony przez urzędników styl? Przeciwników takiej koncepcji jest wielu. Deweloperzy woleliby mieć w tym względzie całkowitą swobodę. Osoby, które właśnie budują swoje domki jednorodzinne również. Wychodzą z założenia, że skoro ziemia jest moja, to co na niej wybuduję jest moją sprawą. Przemyślana czy sponatniczna? – architektura miejska Zwolennicy narzuconego stylu wskazują, że totalna swoboda powoduje chaos i bałagan w  architektury miejskiej. Wskazują na brak estetyki w miejscach, gdzie istnieje swoboda budowlana. Argumentują, że warto ingerować w tą dziedzinę, by mieszkańcy żyli w pieknym i przyjaznym otoczeniu.  Coraz częściej miasta zaczynają się zastanawiać nad swoją polityką w tym względzie. Zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy mają sporo argumentów, by przekonać władze miast do swojej koncepcji. Przemyślana czy sponatniczna? – architektura miejska Może warto byłoby w takim przypadku skorzystać z konsultacji społecznych?

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.