Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Przemyślana czy sponatniczna? – architektura miejska

Miasta rozrastają się w coraz szybszym tempie. Powstają nowe osiedla mieszkaniowe, domki jednorodzinne, biurowce. Pojawia się pytanie czy architektura miejska powinna mieć odgórnie narzucony przez urzędników styl? Przeciwników takiej koncepcji jest wielu. Deweloperzy woleliby mieć w tym względzie całkowitą swobodę. Osoby, które właśnie budują swoje domki jednorodzinne również. Wychodzą z założenia, że skoro ziemia jest moja, to co na niej wybuduję jest moją sprawą. Zwolennicy narzuconego stylu wskazują, że totalna swoboda powoduje chaos i bałagan w  architektury miejskiej. Wskazują na brak estetyki w miejscach, gdzie istnieje swoboda budowlana. Argumentują, że warto ingerować w tą dziedzinę, by mieszkańcy żyli w pieknym i przyjaznym otoczeniu.  Coraz częściej miasta zaczynają się zastanawiać nad swoją polityką w tym względzie. Zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy mają sporo argumentów, by przekonać władze miast do swojej koncepcji. Może warto byłoby w takim przypadku skorzystać z konsultacji społecznych?

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.