Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych. Tu zobaczysz jak wyglda microcement z firmy Kensington Green
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Stara dobra szafa

Stara szafa po babci albo ta z czasów PRL i niewiadomo co z tym zrobić. Stara dobra szafa Może jednak nie warto jej wyrzucać na śmietnik. Taką szafę zawsze można „przerobić” na nowy mebel lub odnowić tak, żeby wyglądała na piękną pamiątkę rodzinną. O ile stary zabytkowy mebel sam w sobie jest dziełem artystycznym i raczej lepiej oddać go do renowacji w dobre ręce profesjonalistów, to co zrobić np. z polakierowaną szafą z lat 70-tych? Jest kilka sposobów. Najlepszym i chyba najprostszym, bo każdy może to zrobić, jest starcie papierem ściernym lakieru, który pokrywa szafę. Stara dobra szafa Za pomocą papieru ściernego szybko uda nam się pozbyć odstraszający połysk. Potem sprawa staje się jeszcze prostsza. Można taką szafę pomalować farbą akrylową w dowolnym kolorze, zależnie od własnego „widzimisie”. Lepiej szafa będzie wyglądać jeśli pomalujemy ją dwa razy. To jeszcze nie koniec. Pomalowany zabytek ładnie wygląda z naklejonymi ornamentami. Nie muszą to być jednak naklejane wzory, ponieważ każdy sam może namalować innym kolorem, co zechce. Wykonana niemal ręcznie szafa na pewno przykuje oko odwiedzających. Takie nasze małe dzieło sztuki będzie wyglądało jak nowy mebel, a Tobie zostaną pieniądze w kieszeni. Stara dobra szafa Co więcej, możesz mieć pewność, że twoja szafa jest szafą niepowtarzalną.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.