Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Styl rustykalny

Szukasz kreatywnego planu dla swojego domu? Styl rustykalny Może nudzi Cię otaczająca rzeczywistość, w której każdy dom jest do siebie podobny? Być może dom z bali albo w rustykalnym stylu jest dla Ciebie! Dawniej dom w stylu rustykalnym kojarzony był z małym jednopokojowym domem myśliwego lub leśniczego. Dzisiaj niektóre plany domów rustykalnych dostosowane są do unikalnych planów pięter z wieloma luksusowymi udogodnieniami. Inne mogą znacznie prostsze. Niemniej jednak dalekie od leśnych chatek. Coraz bardziej popularne są domy drewniane, zbudowane z grubych bali. Styl rustykalny Taki dom ma bardzo dużo osobowości w sobie. Sosna, świerk, jodła i cedr są typowym materiałem budowniczym tego typu domów. Innym rozwiązaniem jest dom w stylu country – z drewnianą ramą. Alternatywą mogą być w nim ściany zbudowane z cegły. Cegła jest produktem naturalnym, z gliny i wody. Jest to dość kosztowna inwestycja, ale zwiększa wartość domu. Cegła jest niezwykle wytrzymała, a także działa jak izolator. Nie wymaga konserwacji ani czyszczenia. Obecnie cegły są dostępne w szerokiej gamie kolorów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Styl rustykalny Kontrasty z drewna i cegły doskonale wyglądają np. na gankach, ścianach i kominach. Najważniejsze to wybrać plan, który rzuca się w oczy i chwyta za serce.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.