Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sypialnia w zgodzie z harmonią

Nie same meble są najważniejsze, ich ustawienie odgrywa równie dużą rolę. Feng-shui to od dawna znana zasada aranżowania wnętrz, która pozwala osiągnąć harmonię i odpowiedni przepływ pozytywnej energii.
Wybierając meble do sypialni warto kierować się feng-shui, która radzi, by sięgać to te o zaokrąglonych kształtach i bez ostrych krawędzi. Łóżko powinno mieć opływowy kształt, materac musi być wygodny i komfortowy, a stelaż nie może zawierać metalowych elementów, które przyspieszają energię chi, przez co sen jest mało wydajny. Łóżko nie może być ustawione naprzeciw drzwi, to bardzo źle wpływa na krążenie energii, nie może także stać przy ścianie, bowiem najlepiej gdy możemy się do niego dostać z trzech stron. Pościel, narzuta, poduszki powinny być wykonane z naturalnych materiałów. Sypialnia musi być dobrze oświetlona, najlepiej z kilu stron jednocześnie. Na czas snu powinniśmy usunąć wszelkie urządzenia elektroniczne. Co ważne, przed spaniem musimy wywietrzyć pokój, a dla jeszcze lepszego efektu zaopatrzyć się w odświeżacze powietrza lub kadzidełka. Aby pozytywna energia pozostawała przy nas przez całą noc, należy pamiętać by zamykać drzwi. Dzięki temu zatrzymamy ją w sobie i będziemy mogli wykorzystać następnego dnia podczas codziennych aktywności.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.