Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W moim maleńkim domu

Budujesz swój pierwszy dom? Przeczytaj ten artykuł, ponieważ przedstawiamy w nim kilka procesów projektu domu i budowy, które Cię czekają. W moim maleńkim domu Przede wszystkim na pierwszym spotkaniu z architektem powiedz o swoich oczekiwaniach, o tym jaki chciałbyś mieć swój dom marzeń, ile pokoi, jakie rozmieszczenie itp. Architekt powinien mieć przy sobie kilka skończonych już projektów, tak żebyś Ty mógł ocenić czy zadowalają Cię jego efekty pracy albo zainspirować się którymś. Początkowy proces projektowania obejmuje rady architekta, a także pokazywanie pierwszych szkiców i rysunków, tak żeby klient mógł poinformować jeszcze o swoich oczekiwaniach przed oddaniem końcowego wzoru domu. Wykonane rysunki na tym etapie są minimalne, ale powinny obejmować wszystkie plany pięter i kilka elewacji lub trójwymiarowy rendering proponowanego budynku. Budując swój pierwszy dom pamiętaj także o jego orientacji względem słońca.  W moim maleńkim domu Zorientowanie domu może mieć bardzo duże znacznie dla sposobu korzystania z niego, na przykład nikt nie chciałby oglądać sportu w telewizji z blaskiem popołudniowego słońca, z kolei jego brak przyczynia się do wzrostu pietruszki i bazylii. Położenie domu odbywa się względem czterech stron świata.  Od strony północnej najlepiej mieć pokoje z których najwięcej korzystasz, ponieważ wiadomo, że w zimie będzie cieplej. Strona południowa jest najlepsza dla sypialni. Z kolei wschód to idealne miejsce dla kuchni i łazienek. Jeśli ktoś lubi śniadania w łóżku w blasku słońca, to także dobre miejsce dla sypialni. W moim maleńkim domu Na zachodzie należy liczyć się z tym, że popołudnia i wieczory mogą być tam gorące w lecie, dlatego to dobre miejsce na pomieszczenia rzadziej używane, na przykład spiżarnie albo łazienki.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.