Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych.
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wnętrze fusion

Czym jest styl fusion? Wnętrze fusion Dominuje w nim przepych, więc jest swego rodzaju mieszanką kulturową i epokową. Na pierwszym miejscu stoją mocne i wyraziste kolory, dekoracje w stylu pop-art połączone ze starymi meblami, którym nadajemy drugie życie. Jedyną zasadą, jaka panuje podczas aranżacji tego stylu jest… brak zasad. Nie ma w nim żadnych restrykcyjnych reguł, ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Wnętrze fusion Bez zawahania można ściągnąć po starą, stuletnią komodę i potraktować ją różową lub fioletową farbą. Pasują także wszelkiego rodzaju kontrasty, połączenie antyku z nowoczesnością, prostoty z barokowymi zdobieniami, stonowanych pasteli z wielobarwną abstrakcją. Oczywiście nie wolno zapomnieć o zdrowym rozsądku i dobrym smaku, by pomieszczenie nie stało się kiczowate i zagracone. Wnętrze fusion Jeżeli wybieramy kolorowe ściany lub tapety, dobieramy do nich pastelowe obicia mebli i minimalistyczne dodatki, jeżeli natomiast akcesoria mają grać pierwsze skrzypce, muszą mieć jasne i stonowane tło, by całość komponowała się schludnie i elegancko. Źródło: http://monte-dom.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.