Porady związane z budową, porady w kwestiach dekoracji wnętrz. Porady dotyczące aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy chociażby porady związane z umiejscowieniem poszczególnych mebli w pokojach – wszystko to, a nawet i o wiele więcej można znaleźć na tej stronie! Jeśli poszukujesz czegoś co jest związane z budownictwem, wnętrzami czy budową domu, to jest to miejsce przeznaczone szczególnie dla ciebie. Każdy będący w takiej potrzebie znajdzie tutaj coś dla siebie i odpowie na swoje pytania, które go nurtują. Porady dotyczące zagadnień z zakresu budownictwa mogą się okazać naprawdę przydatne. Prosty język jakim są napisane będzie zrozumiały dla każdego początkujące w kwestiach remontowych czy budowlanych. http://www.obserwatorbankowy.pl/
Nasza blog powstał głównie z myślą o zwykłych ludziach, którzy szukają pomysłu jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Sprawa nie jest łatwa gdyż mamy dzisiaj mnóstwo projektów, ciągle jakieś nowości, zmiany w trendach. Trzeba się liczyć z tym, że za rok nasza łazienka czy kuchnia nie będzie już na Topie. Wspomagają to programy telewizyjne prowadzące przez projektantów wnętrz, gazety te droższe i tańsze, a także Internet. W Internecie jest sporo stron, które mają porady. Dzięki nam także uzyskasz pełną wiedzę, na temat wielu produktów, a także sposobów urządzenia mieszkania. W miarę możliwości opisujemy produkty i urządzenia domowe. Dodajemy także zdjęcia, opisy i recenzje. Są także porównania.
Sonda

Z czego masz podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zimowe zacieki na elewacji

Zacieki na elewacji domu, zwłaszcza po zimowym śniegu i stopieniu sopli to problem, który dotyka każdego właściciela domu. Zimowe zacieki na elewacji Jak się okazuje, próba poradzenia sobie z tą niedogodnością nie należy do najłatwiejszych. W nowoczesnych domach stosuje się już termomodernizację, ale tak naprawdę nawet mimo tej metody tworzenie się sopli to zmora właścicieli. W najgorszej sytuacji jest całe budownictwo z lat 80-tych, ma to związek z niewłaściwą budową stropodachów. Zimowe zacieki na elewacji Inżynierowie opracowuje obecnie metodę wentylacji, która mogłaby zapobiec tworzeniu się sopli, a w rezultacie zacieków na elewacji. Powstają próby opracowania wielkości i ilości potrzebnych otworów wentylacyjnych, tak aby mogły one odprowadzać parę wodną ze szczelin powietrznych w okolicy stropodachu. Próby nad mechanizmem, który w pełni ustrzeże nas przed powstawaniem zacieków, trwają. Zimowe zacieki na elewacji Być może już niebawem okaże się, że pomysł się udał, a nam przestanie być groźna zima, wraz ze swoim śniegiem i soplami. W każdym razie, czekamy.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.