22 lipca, 2022 #Aranżacja

Biuro w stylu boho

Według starego powiedzenia nie dyskutuje się o gustach. Każdy z nas, urządzi wnętrze dokładnie tak jak, będzie chciał w zależności od swoich upodobań i potrzeb. Trzeba również mieć na uwadze to, co jest aktualnie w modzie i jednocześnie jest uniwersalne. Są bowiem na rynku rozwiązania, które przypadły do gustu wielu osobom, głównie przez połączenie innowacyjności z użytecznością i świetnym wyglądem. Najlepszym tego przykładem jest styl boho. Jak zatem urządzić funkcjonalnie pomieszczenie w stylu boho?

Cechy charakterystyczne boho.

Styl boho to w telegraficznym skrócie duża liczba materiałów, dekoracji, a zwłaszcza kolorów – w dużej mierze stonowanych i dobrze dobranych. Do tego wszystkie przedmioty, które mają dla nas wartość sentymentalną, umieszczone w wybranym przez nas miejscu. To wszystko powoduje, iż wnętrza w stylu boho są niesamowicie popularne, gdyż pozwalają nam się wyciszyć i zrelaksować, w otoczeniu osobistych przedmiotów czy indywidualnych motywów.

Jak przygotować biuro w stylu boho?

Biuro w szczególności kojarzy się nam się z pracą a także zobowiązaniami zawodowymi. Takowe podejście nie zawsze sprzyja kreatywnemu myśleniu. Należy wobec tego pomyśleć o wnętrzu, które będzie dla nas połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Kiedy zastanawiamy się jak przygotować biuro w stylu boho, to jest na kilka prostych przepisów, które uwzględniają klasyczne elementy tego stylu.

1. Pamiętajmy o tym, żeby w naszym pomieszczeniu biurowym zadbać o spokojną kolorystykę – beż, odcienie zieleni, kolor żółty i brązowy, zdarza się także szary. Chodzi nie tylko o ściany, ale również o meble oraz dodatki.

2. Miej w biurze rzeczy, które są dla Ciebie ważne – zdjęcia albo pamiątki z wyjazdów lub wyjść z przyjaciółmi. Wszystko to, co ma dla Ciebie wartość sentymentalną.

3. Boho to niejednokrotnie mieszanka – nie musisz przejmować się tym, iż fotel nie będzie pasować do biurka. Materiały, wzory i kolory to indywidualny styl, gdyż to Ty powinieneś czuć się tam komfortowo – zwłaszcza gdy mowa o biurze.

Pomoc fachowca – nie zawsze trzeba działać samemu.

Jeżeli uznasz, iż zupełnie nie znasz się na tym i nie masz ochoty nawet spróbować, zawsze możesz skorzystać z pomocy fachowca. Architekt wnętrz w Poznaniu zaaranżuje Twoje biuro w stylistyce boho od podstaw – ściany, kolorystyka, meble i dodatki, a Ty sfinalizujesz tylko cały projekt osobistymi przedmiotami biurowymi, jak np. laptop, przybornik albo kuweta na dokumenty. Warto pamiętać, że takowe usługi świadczone są w większości dużych miast takich jak Poznań, Wrocław lub Gdańsk, dzięki czemu nietrudno jest odszukać odpowiednią ofertę dla siebie.

You Might Be Interested In