28 kwietnia, 2021 #Porządek

Nowoczesne i tradycyjne akcesoria łazienkowe – dozowniki i podajniki. Przegląd rozwiązań

dozownik mydła i podajnik papieru przydadzą się w każdej łazience

W sklepach ukazuje się nieustannie ogromnie dużo ciekawych rozwiązań mających za zadanie nieco usprawnić codzienne funkcjonowanie w toalecie, ale również zapewnić jej doskonałą estetykę. Dostać można wiele rozwiązań zarówno tradycyjnych, jak i zupełnie nowoczesnych – warto zapoznać się z nimi, żeby być świadomym, w jaki sposób można urządzić toaletę w domu, banku lub innym miejscu publicznym. Skupimy się dziś na takich rozwiązaniach, jak dozownik na mydło i podajnik do papieru.

dozownik mydła do Twojej łazienki powinien być solidny i funkcjonalny

Bezdotykowy dozownik czy łokciowy dozownik do płynu dezynfekującego lub mydła?

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów dozownika na mydło lub płyn dezynfekujący w miejscach publicznych jest dozownik łokciowy. Wedle samej już nazwy, do jego obsługi wymagany jest tylko łokieć, co niesie ze sobą olbrzymie korzyści. Wynikają one przede wszystkim z higieny oraz fakt, iż rozwiązanie to jest stosunkowo tanie, gdyż nie wymaga elektroniki ani podłączenia do prądu. Taki dozownik mydła lub dozownik płynu dezynfekującego znajdzie zastosowanie w każdym miejscu publicznym, nawet w sytuacji, gdy natężenie ruchu będzie bardzo duże.

Z kolei jeśli chodzi o bezdotykowy dozownik, on również nie oczekuje nie tylko ingerencji dłoni, ale ogólnie dotyku. Jest dzięki temu dużo bardziej elegancki i funkcjonalny podczas codziennego użytkowania. Można się na niego zdecydować zwłaszcza wtedy, kiedy zależy nam na profesjonalnym i eleganckim wyglądzie toalety i istotna jest dla nas całkowita higiena. Mamy do czynienia z akcesorium droższym, niż dozownik łokciowy, ale różnice w kosztach nie są nad wyraz duże. Warto tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego źródła zasilania, które musi mieć tego typu dozownik do płynu dezynfekującego lub mydła – jeśli padnie na baterie, należy je będzie regularnie wymieniać.

podajnik papieru przyda się w również w domowej łazience

Podajnik na papier toaletowy – jak wybrać?

Tak samo ważnym akcesorium do wszystkich eleganckich toalet jest podajnik papieru toaletowego. Z pewnością niektórzy mogą myśleć, że jest to akcesorium mało istotne, lecz jednak w dużej mierze wpływa na estetykę toalety oraz jej funkcjonalność. Podajnik papieru toaletowego lub podajnik ręcznika papierowego to niepozorna ozdoba, bez której jednakowoż ciężko utrzymać przyzwoity wygląd toalety w banku, szkole czy firmie. O ile w prywatnej posiadłości nie jest to niezbędne i wystarczy zwykły wieszak na papier toaletowy, o tyle w biurze, banku czy w innych miejscach tego rodzaju podajnik papieru toaletowego to rzecz, którą koniecznie należy posiadać. Dzięki temu komfort korzystania z łazienki oraz wrażenia estetyczne mogą być świetne.

Tags :

You Might Be Interested In