22 lipca, 2022 #Aranżacja

Salon w piwnicy? To możliwe!

Z pewnością projektant wnętrz w Warszawie dokonując aranżacji piwnicy ma ciężkie zadanie. Z pewnością w tym pomieszczeniu jest duży potencjał, i warto go pomysłowo wykorzystać.

Piwnica – jak ją zagospodarować?

To co powinno Ci przyświecać, aby odnaleźć fajny pomysł na piwnicę, to jak można ją urządzić w funkcjonalny i pomysłowy sposób. Przy odrobinie wyobraźni takie pomieszczenie stanie się centrum rozrywki lub po prostu ułatwi organizację w domu. Piwnica pomoże Ci pozbyć się na przykład zbędnych szaf z sypialni bądź sprzętów AGD, które zabierają przestrzeń w łazience. Pamiętaj, że bardzo ważną rolę w aranżacji piwnicy ogrywa projekt. Z pewnością prawidłowy plan będzie uwzględniać wielkość pomieszczenia w piwnicy wraz z panującymi w niej warunkami. Ważne jest też to aby piwnica była zagospodarowana zgodnie z trendami. Jednakże wybierając profesjonalnego projektanta wnętrz będziesz mieć pewność że salon w piwnicy będzie wspaniale zaaranżowany.

Jakie style we wnętrzarstwie są w trendach?

Style wnętrz w tym roku są bardzo kontrastowe. Po pierwsze można zauważyć, modę na styl minimalistyczny a także fascynację środowiskiem naturalnym, z drugiej stronu widzimy trenda na ekstrawaganckie eksplozje kolorów i kształtów. Dodatkowo w bieżącym roku wraca do wnętrzarstwa moda lat 80. Obserwujemy także u projektantek fascynację Azją. Aranżacje domu, zwłaszcza pokojów do spania w bieżącym roku, są oparte na miękkich tapicerkach oraz przyjemnych dla dłoni tekstyliach. Królem tkanin welur, który nie dość, że jest miękki, to wspaniale odbija światło, dzięki czemu jest świetny materiał do eleganckich wnętrz.

You Might Be Interested In